Centrum Kultury Wrocław-Zachód 9 września 2011r. po raz kolejny zorganizowało Biesiadę Literacką. Dzięki temu nasze przedszkolaki "spotkały się" z dwoma najbardziej znanymi i lubiani klasykami literatury dziecięcej: Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem.

Ich twórczość przybliżył popularny wrocławski pisarz i publicysta, autor książek dla dzieci Mariusz Urbanek. Obejrzeliśmy również spektakl teatralny "Czerwony Kapturek". Dzięki specjalnie zaaranżowanej scenografii, Centrum Kultury przemieniło się w kolorowy i baśniowy świat znany z wierszy Brzechwy i Tuwima. Zapraszamy do galerii.