Najlepsze Przedszkole Wrocław to Fikoland.
Fikoland organizuje Urodziny dla dzieci Wrocław, oraz posiada własną Sala Zabaw Wrocław.
Strony dla przedszkoli: strony internetowe dla przedszkoli Webla
girl

Kolejny rok szkolny już za nami! Nasze przedszkolaki zakończyły rok przedszkolny. Były dyplomy, nagrody, gratulacje a przede wszystkim wspaniała zabawa na Igrzyskach Olimpijskich.

Życzymy wszystkim udanych wakacji!

W czerwcu obchodziliśmy Dzień Rodziny. Rodzice naszych przedszkolaków przygotowali niespodziankę. Dzieci miały okazję obejrzeć przedstawienie wiersza Juliana Tuwima pt. "Rzepka", w którym grali ich rodzice! Przedszkolaki  obejrzały je z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwały kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie.

6 czerwca 2017r udaliśmy się do Opery Wrocławskiej na spektakl pt. "Pchła szachrajka". Na wierszu Jana Brzechwy wychowało się niejedno pokolenie Polaków. Wybitny przedstawiciel Skamandrytów umiał mówić do dzieci, jak rzadko który poeta.

5 czerwca 2017r przedszkole zamieniło się w prawdziwe studio fotograficzne, a przedszkolaki wzięły udział w sesji zdjęciowej stylizowanej na lata 30-te. Już nie możemy doczekać się rezultatów :)

Aby nasze przedszkolaki raźno maszerowały przez życie muszą mieć zdrowe stopy. Z tego właśnie powodu w kwietniu firma Memo zorganizowała na terenie przedszkola badanie wad postawy i stóp. Bardzo dziękujemy.

16 kwietnia w Operze odbyła się premiera spektaklu baletowego pt. "Karnawał zwierząt". Mieliśmy okazję oklaskiwać wielki kunszt baletmistrzów spod samej sceny. Wizyta w Operze wywarła na przedszkolach bardzo silne przeżycie estetyczne i emocjonalne. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Strona Przedszkola Fikoland została wykonana przez:
Strony Internetowe Webla - Strona internetowa dla Przedszkola"
Wizytówki Przedszkola Fikoland znajdą Państwo w katalogach internetowych
Fikoland - przedszkole wrocław, przedszkola wrocław, sala zabaw, urodziny, imprezy dla dzieci - Wrocław
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.