Mózg łamigłówkiŁamigłówki to nauka przez rozrywkę. Podczas rozwiązywania problemów wyrabiamy w sobie spostrzegawczość, cierpliwość, wytrwałość, umiejętność ścisłego oraz logicznego myślenia.

W marcu 2021r. nasze 5 i 6 latki wzięły udział w konkursie łamigłówek logicznych „Loginki” organizowanym przez FIKOLND. Dzieci przygotowywały się do niego już od września rozwiązując ogromne ilości zadań logicznych. Do konkursu wybraliśmy trzy rodzaje zadań: obrazki logiczne, architekta oraz piramidy. Gratulujemy wszystkim dzieciom świetnych wyników. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi zadaniami i samodzielnego zmierzenia się z nimi.