W ramach co piątkowego eksperymentu, bardzo przez nas lubianego, do naszego przedszkola przyszedł Tato Madzi i pokazał nam coś, co być może mignęło nam na ekranach telewizora.

Otóż mieliśmy okazję sterowania prawdziwym, a w dodatku bardzo sympatycznym robotem.

Poruszany przy pomocy programu komputerowego robił to z wdziękiem i dużą precyzją.

A poza tym potrafił mówić! Odezwał się na powitanie I śpiewać!

Tato Madzi, niczym w prawdziwym studio, nagrał z dziećmi hip hopową piosenkę, którą robocik zaśpiewał, nie poruszając ustami

Bardzo dziękujemy!

Zapraszamy do galerii zdjęć w Strefie rodzica.