W poniedziałek, 30.10.2017 r. w naszym przedszkolu odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Dzieci z młodszej grupy, Gąsienice, udowodniły, że są gotowe być nazywane przedszkolakami. Na samym początku dzieci wykazały się umiejętnością zapamiętywania tekstu oraz śpiewu wykonując piosenkę "Przedszkolaczek to jest zuch".

Następnie udowodniły, że potrafią ze sobą współpracować i zatańczyły do piosenki “Dwum tańczyć się zachciało”. Aby sprawdzić ich spryt dzieci musiały zjeść z talerzyka kawałek jabłka bez użycia rąk. Wszystkim się udało i dzieci złożyły przysięgę przedszkolaka. Na sam koniec każdy pasowany był dużym ołówkiem na przedszkolaka i dostał dyplom na pamiątkę. Wszystkim przedszkolakom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do galerii zdjęć do Strefy rodzica.